14 ноя 2013, 13:09
14 ноя 2013, 14:18
14 ноя 2013, 17:37
14 ноя 2013, 18:24
14 ноя 2013, 18:41
14 ноя 2013, 18:44
17 ноя 2013, 15:57
Псих с воздушкой писал(а):А Мираж что, уцёк?!
Лянь, даражэнькі "Псих с воздушкой",
у люстэрку крывую!.. Чо ніць да убачыш!!?
Швэндаюсь па бясконцых прасторах "ТЫРНЭ ТУТ", то там.
.................19 ноя 2013, 16:42
Vs c nj,jq ldf lthtdf. jcnfkmyst gyb
..............
Чаго напісано у верхней страке? Хто адгадае, з трох разоў?
19 ноя 2013, 19:27
19 ноя 2013, 20:39
20 ноя 2013, 14:24
ppp4 писал(а):Ты это попробуй в яндекс ввести, чтоб не было никаких иллюзий о сложности расшифровки
Мабуць "ppp4" "Шэрлак Хоўм-с?
3 гэтым яндекс і гугл - такса "маментам"!!.
20 ноя 2013, 14:38
Псих с воздушкой писал(а):Ну раз не уцёк то и хорошоКстати о трудностях перевода
Мо так?
25 ноя 2013, 20:13
Аб ём, гукапаглаці целі усе маі помыслы-с! Сла-с!!!
Калі гэта немагчыма - дык уж лепей звычайная рагатка!!! ...і чо ў маіх мроях незразумелага?..
...........
...............................................................25 ноя 2013, 21:09
Мираж писал(а)::du_ma_et: Cсылка скрыта. Для просмотра необходима регистрация на форуме или войдите на форум.Аб ём, гукапаглаці целі усе маі помыслы-с! Сла-с!!!
![]()
...........Калі гэта немагчыма - дык уж лепей звычайная рагатка!!! ...і чо ў маіх мроях незразумелага?..
...........
Мне мой слых, дарагі як памяць. Самому сцябаць па сваіх "вухах"?... "Не! гэта не наш метод - "Шура"!! Хто сабе як хоча. А
..........................................................мню не, не і яшчэ раз НЕ!!! ......................................................
.......................................................................................................................................
PS Вытрымка з вышэй указаннага "урускага" (рассейскага) сайту:
- posted 9-10-2005 19:48
РЕСПЕКТ АФФТАРУ!
Будем перенимать опыт. На ИЖ60 РСР испытаю - отпишу.